NovinkyPC

SOG 2020 | Iron Harvest 1920+ – 15 minutová ukázka hry

Akce Summer of Gaming 2020 pod záštitou IGN pokračuje dalším dnem. Dnes jsme se dočkali představení gameplayové části hry Iron Harvest 1920+. Hra se odehrává v roce 1920 po 1.světové válce. Hratelné budou 3 frakce – Polsko, Německo a Rusko. Tahle real time strategie je gameplayově inspirována třetím Warcraftem nebo Company of Heroes. Každá z postav, za kterou budeme hrát má vlastní backstory. Budeme ovládat desítky jednotek, plánovat strategie útoku i krytí. Dokonce budeme mít možnost odpálit celé budovy. A jelikož se bavíme o alternativní historii, tak místo tanků zde budeme využívat obrovské bitevní mechy. K dispozici je rozsáhlá příběhová kampaň kde by každá z frakcí měla nabídnout 7 originálních misí. Kampaň můžete projít čistě solo nebo v coopu. Pokud vás ničení AI nebaví k dispozici bude taky standardní mulťák.

Hra nastiňuje život po první světové válce. Samotní vývojáři tuto dobu nazývají “dieselpunkem” Lidé se snaží dát do kupy to co válka zničila. Evropa sbírá poslední drobky a staví znovu města. Samozřejmě v alternativní historii budeme zjišťovat jak si lidé poradí s obrovským technickým pokrokem. Uprostřed tohoto všeho vzniká nová hrozba. Tajné jednotky se snaží nová města rozložit a zničit, jsou ochotni celý svět spálit. Klíčem bude vymyslet strategii útoku tak aby vás nestál moc jednotek. Máte k dispozici jednotky pro stealth nebo ony obrovské bojové mechy, které rozstřílejí město na prach. Záleží čistě na vašem postupu a přístupu. Na steamu by se brzy měla objevit uzavřená beta. Hra by měla světlo světa spatřit už 1.září 2020 pro Playstation 4, Xbox one nebo PC.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button