NovinkyPC

Control v Xbox Game Passu pro PC

Control, mysteriózní adventura od tvůrců Maxe Payna, dorazí už brzy v rámci předplatného Xbox Game Pass také na PC. Tento počin od studia Remedy Entertainment vyšel už minulý měsíc do Game Passu pro Xbox a nyní se tedy dočkají i PC hráči. A kdy že to bude? Udělejte si v kalendáři křížek na 21. ledna 2021.

Control na Game Passu obsahuje pouze základní hru. Nezahrajete si ani jednu z DLC expanzí (The Foundation a AWE). Součástí je pouze DLC Expeditions, které vyšlo jako bezplatný obsah do hry.

Pokud jste o hře Control ještě neslyšeli, určitě vás zajímá o čem je, že ano? Hra se točí kolem Federálního úřadu pro kontrolu (FBC), tajné americké vládní agentury, která má za úkol studovat jevy, které porušují fyzikální zákony naší reality.

Pokud jste čekali, že prozradím něco více, zklamu vás. Bylo by to to nejhorší, co můžete před hraním Control udělat. Příběh je hlavním tahákem hry a tak doporučuju “obout si boty” Jesse Faden a na všechno si přijít hezky sami. Pokud vás přesto zajímá něco více, určitě si přečtěte naší recenzi Control | Návrat krále!

Control – Official Gameplay Trailer

Předplatné Xbox Game Pass dává stále větší smysl. Tento ekvivalent “herního Netflixu” vám dá přístup ke spoustě skvělých titulů a navíc, některé nejnovější pecky se dostanou do tohoto předplatného hned první den. A to se vyplatí! Například očekávané pokračování jedné z nejlepších postapo sérií S.T.A.L.K.E.R. 2. Ale to jsem trošku odbočil.

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button