NovinkyPS4PS5

Které hry byly nejvíc stahované na PS Store?

Začátek každého nového roku je vždycky ideální příležitost pro to checknout ten minulý a vytvořit všemožné statistiky, které si vůbec umíte představit. Vedou vždy TOP hry roku, TOP RPG roku, TOP nejvýdělečnější internetová figurka roku..znáte to. No a přesně z toho důvodu tady pro vás mám ty nejvíc downloaded hry z PS Store. Nějaké tipy?

4 kategorie, jeden král

Info přišlo z oficiálního blogu playstation. Bylo by dost eazy udělat jen copy-paste jejich tabulky a pendlovat to na web ať máme čtení. Z toho důvodu vám tady dám jen hry, které byly úspěšné v Evropě. Koho zajímá Amerika.

Nejstahovanější PS5 hry

 1. Call of Duty: Black Ops Cold War
 2. Marvel´s Spiderma: Miles Morales
 3. Assassin´s Creed: Valhalla
 4. FIFA 21
 5. Demon´s Souls

Co říkáte na první pětku? Je tam váš favorit? Osobně mě překvapuje jak nízko je Demon´s Souls. Naopak FIFA je dost vysoko.

Nejvíce stahované PS4 hry

 1. FIFA 21
 2. FIFA 20
 3. GTA V
 4. Call of Duty: Modern Warfare
 5. Call of Duty: Black Ops Cold War

Tenhle žebříček mě osobně dostal. První dvě místa obsadila FIFA. Takové Last of Us nebo RDR2 se vlezli tak tak do TOP 10.

Nejstahovanější free to play

 1. Warzone
 2. Rocket League
 3. Fortnite
 4. Apex Legends
 5. Hyper Scape

Tahle statistika pokrývá downloady jak pro PS4 tak pro PS5. Warzone byl očekáváný vítěz a Rocket League hodně prorazilo v momentě kdy bylo v PS+, každopádně Fortnite ve druhé kapitole pořád drží nějaký hype.

Nejvíc stahované PS VR hry

 1. Beat Saber
 2. Job Simulator
 3. Blood & Truth
 4. Superhot VR
 5. The Walking Dead: Saints & Sinners

Tady se sluší poslat huge congratulations klukům do Beat Games. Beat Saber už nějakou dobu drží prim mezi VR hrama. Za nás velký palec hore!

Tak jo, tohle byl nějaký sumář toho co konzolisti z modré stáje letos stahovali nejvíc. Patříte mezi ně? Překvapil vás nějaký titul? Dejte nám vědět! Případně se můžete podívat na další TOP články, které jsme vydali.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button