NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

SMITE: Tiamat přichází přetvořit svět

Do SMITE přichází nová bohyně Tiamat a změní to tam k nepoznání. Začíná 8. sezóna free-to-play onlajnovky SMITE. Tiamat je prvním božstvem babylonského panteonu, který se ve hře objevuje. V babylonské mytologii se reprezentována jako bohyně stvořitelka, tak je jen logické, že při svém příchodu přetvoří celý svět. V procesu přetváření mimo jiné porazí Cthullu. Tiamat bývá popisována jako mořský had či drak. Což myslím, že se tvůrcům podařilo celkem vystihnout.

Společně s Tiamat se ve hře objeví i Gilgameš. Legendární král, který hledal nesmrtelnost a má vlastní epos. Uvidíme, zda ve SMITE nalezne nesmrtelnost. Zdá se, že Tiamat má proti tomu nějaké výhrady, ale Gilgameš se jen tak nedá. S příchodem osmé sezóny SMITE bude přetvořena i Conquest mapa, a to samozřejmě v babylonském stylu a pro slávu Tiamat.

V traileru můžeme obdivovat impozantní budovu – očividně dedikovanou bohyni stvořitelce. Na oficiálních stránkách je samozřejmě mnohem více informací ke vstřebání. Tiamat ve SMITE rozhodně vypadá mocně a jistě hru zajímavě obohatí. Stavět se do cesty bohům stvořitelům, to většinou nekončívá dobře. Ale to platí jen pro smrtelníky.

Chcete nás blíže poznat? Přesně k tomu slouží série Meet the Team. Nebo se mrkněte, jak se daří Cyberpunk 2077 téměř měsíc po vydání.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button