NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Nové detaily a systémové požadavky pro hru Atomic Heart

Atomic Heart je jedna z velmi očekávaných nezávislých her. Tato akční FPS s RPG prvky byla oznámena už v roce 2018. Vývojáři ze studia Mundfish nedávno aktualizovali stránku hry na Steamu a přidali nové informace o prostředí a atmosféře Atomic Heart, včetně systémových požadavků.

Příběh hry se odehrává v alternativní historii, v Sovětském svazu, jehož technologický pokrok změnil tvář světa. Technická revoluce již proběhla, roboti, internet, hologramy již byly vynalezeny, ale všechny tyto inovace jsou ponořeny do atmosféry komunismu, imperialismu a konfrontace se Západem. Hlavní hrdina hry, sovětský důstojník speciální jednotky KGB, skončí v jednom z tajných komplexů.

Atomic Heart – Official Trailer

Herní svět se skládá z obrovských regionů v otevřeném světě, který je plný bujné sovětské přírody. Hráče čekají také tajné komplexy s laboratořemi, které jsou zabezpečeny robotickými logistickými systémy. Většinu nepřátel tvoří různé stroje vyrobené v areálu. Každý robot byl původně vyroben aby sloužil potřebám sovětského průmyslu nebo pomáhal občanům v každodenním životě. Hráče čeká zjištění, že každý robot (i ten mírumilovný), má v paměti bojový program, který mu umožňuje v případě války proměnit se ve smrtícího nepřítele.

Zatím víme, že ve hře bude systém řemesel, který hráčům umožní vyrábět zbraně z mnoha věcí, které najdou během svých průzkumů. Vývojáři dosud konkrétně neprozradili na jaké další herní mechaniky se mají hráči těšit.

Třešničkou na dortu je skutečnost, že za hudebním doprovodem stojí Mick Gordon (který je znám především díky své tvorbě pro hry Doom).

Atomic Heart 4K Next Gen Gameplay: Meet Plyush (Featuring Mick Gordon)

Atomic Heart vyjde na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Prozatím není stále oznámeno datum vydání, ale už známe systémové požadavky pro PC.

Systémové požadavky pro Atomic Heart

Minimální

  • OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)
  • Procesor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz nebo AMD FX 6300@3.5GHz
  • Paměť: 6 GB RAM
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) nebo AMD Radeon R9 290 (4GB)
  • Pevný disk: 22 GB volného místa

Doporučené

  • OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)
  • Procesor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz nebo Ryzen 5 1500X@3.5GHz
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) nebo AMD Radeon RX 580 (8GB)
  • Pevný disk: 22 GB volného místa

Těšíte se na vydání hry a plánujete se vydat objevovat tajemství světa Atomic Heart? Dejte vědět v komentářích.

Dalibor Zvoník

Hraní her není jenom můj koníček, je to můj životní styl a to už od doby kdy jsem dokázal udržet ovladač v ruce. Rád sleduji novinky a zajímavosti z herního světa. Další moje vášeň je sledování seriálů a filmů, taky jsem velkým milovníkem světa Zaklínače, koček a všech zvířat. Můj život se řídí heslem "Meč osudu má dvě ostří, jedním jsi ty"

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button