NintendoNovinkyPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Bayonetta 3. Jak jde vývoj?

Pokud neznáte hru Bayonetta věřím, že registrujete minimálně její hlavní postavu. Prvně prsa, potom zbraně. Hodně zbraní. Jestli se popularita hry rovná míře kožených oblečků a sexy pohybů na záběr, musí být v žebříčku nejznámějších her hodně vysoko.

Historie téhle sexy čarodějnice sahá až do roku 2009, kdy se prvního dílu série ujal Hideki Kamiya, který má na svědomí také Devil May Cry. Jednalo se o třetí titul, který vytvořil pro Platinum Games. Hra byla celosvětově vydána v roce 2010 pro konzole Xbox 360 a PlayStation 3. V letošním roce vyšla remasterovaná verze pro PS4 a XboX One. Nevím proč, ale docela bych si zahrála verzi, kde se Bayonetta potká s Dantem. Nebo s Nerem? Vrau!

Jsem ráda, že nás Hideki stále ujišťuje o tom, že vývoj Bayonetta 3 probíhá v klidu a v poklidu a bude to naprostá pecka. I když se mezi námi najdou skeptici, kteří mu otřískají o hlavu, že o vývoji mluví už od roku 2017. Hideki se ale nedá!

,,Vím, že se mnoho lidí obává toho, jak to bude s vydáním Bayonetty 3, protože od jejího oznámení nebylo venku příliš relevantních informací. Vývoj a testování všech systémů jde však skvěle. Prosím, v klidu vyčkejte.”

Hideki Kamiya, Famitsu 2020

Hideki odráží ve třetím díle Bayonetty spoustu z úspěšných prvků Devil May Cry, takže věřím, že nekecá. Královna čarodějnic se vrací po téměř sedmi leté pauzičce a to exkluzivně pro Nintendo Switch.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button