NovinkyXbox OneXbox Series X

Xbox Gold: na jaké hry se můžeme těšit?

Tak se měsíc s měsícem sešel a Xbox Gold nám přináší nové hry zcela zdarma, až na ten měsíční poplatek samozřejmě. Takže co nás příští měsíc čeká? Pro Xbox One si Microsoft připravil The Raven: Remastered (dostupné od 1. do 31.12.) a Bleed 2 (dostupné od 16.12. do 15.1.). Vlastníci Xbox 360 nejsou ani tento měsíc opomenuti. Čekají na ně také dvě hry a to Saints Row: Gat Out of Hell (dostupné od 1. do 15.12.) a Stacking (dostupné od 16. do 31.12.). Nabídka her je dlé mého názoru slušná. Podrobnější informace najdete na novinkách Xboxu.

Oproti dřívějším odhalením her sklidilo toto mnohem více negativních rekací než obvykle. Všechny čtyři hry se dají hrát hrát na novém Xbox Series X. Jedním z hlavních důvodů negativních reakcí je fakt, že ani jedna z nich není pro nový Xbox optimalizována. Dalším zklamáním řady předplatitelů Xbox Gold je, že místo Xbox One verze Saints Row dostaneme verzi pro Xbox 360. No pro příště se snad Microsoft více zamyslím na tím, jak můžou jejich přeplatitelé na taková rozhodnutí reagovat. Uvidíme jestli se poučí. A jestli byste radši věděli, co nabízí Playstation Plus, ani v tom vás nenecháme tápat.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button