HryNovinkyPCPS4Xbox One

Do Path of Exile přichází nový update jménem Blight

Autoři Path of Exile mají za sebou velmi úspěšný rok. Podařilo se jim vydat hru pro PlayStation 4 ale i několik větších či menších rozšíření. Na další se můžeme těšit brzy – chystá se totiž další expanze s názvem Blight. Co přinese?

První novinkou je Blight League – nové NPC, Sister Cassia, nám umožní vstup do nového módu hry. Půjde o klasický tower defense, ve kterém budeme moci využít různé druhy věží, které nepřítele zapálí nebo naopak zmrazí a podobně. V tomto módu budeme moci získat lepší vybavení nebo mapy, umožňující přístup do lokací s ještě lepším lootem. Dočkáme se samozřejmě i nového setu, hromady nových itemů, vylepšeného Atlasu či nové enchanty, kterými si budeme moci lépe vylepšit vybavení. Archetypy Necromancer, Poison Assassin a Mine Saboteur se dočkají revampu a bude tak zábavnější za ně hrát.

Blight vyjde již 6. září na PC, 9. září pak i na PS4 a Xbox One a jako vždy bude zcela zdarma.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button