FilmyNovinky

Disney a Pixar se spojí v pohádce Turning Red

Turning Red (v češtině Proměna), je plánovaný animovaný film, ve kterém se spojí dvě největší pohádková animační studia světa Disney a Pixar. Režisérem animáku je Domee Shi (Boo, Toy Story 4). Hlavními postavami pohádkového příběhu z Číny bude dospívající dívka a její matka. Matku Ming Lee nadabuje Sandra Oh, která dabovala například Ting-Ting v Mulan 2 nebo Virana v Raye a drakovi. Její dceru Mei Lee nadabuje mladinká Rosalie Chiang.

Ve filmu Turning Red uvidíme třináctiletou Mei Lee, které začíná puberta a s ní i všechny její starosti. Jednou z nich je i přehnaně ochranářská matka Ming Lee. A aby toho nebylo málo, tak se mladá Mei občas mění do obrovské červené pandě podobné příšery. Jak celou tuto situaci matka s dcerou zvládnou a naučí se Mei nakonec své schopnosti ovládat? To všechno zjistíme už na jaře příštího roku.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button