HardwareNovinkyNovinky HW

Samotný ředitel SONY vysvětluje uvedení PS5

Pokud jste si během oznámení nové konzole od SONY lámali hlavu s tím, proč budou k dispozici 2 verze, tak pro vás máme nyní odpověď. Samotný CEO a prezident SONY nám osvětlil celou tuto šarádu s verzemi nové konzole.

Jim Ryan novinářům BBC sdělil: “Spoustu našich zákazníků v poslední době nakupuje výhradně digitální kopie her. Tímto krokem jsme zamýšleli to co děláme vždy. Prostě lidem nabídneme možnost volby”. Na celém internetu probíhaly spekulace zda SONY toto rozhodnutí neudělalo pouze z důvodu podobné strategie, kterou vyznává zelený tábor. Pokud jste si zakoupil “Xbox all digital” jistě jste si všimli, že cenovka je podstatně nižší než u standardního Xboxu. Reportéři BBC se Ryana ptali na to stejné a dostali se pouze krátkého odseknutí: “Ohledně cen se dnes nedozvíte vůbec nic”. Nevíme jak vám, ale nám se dvě verze nového péeska zamlouvají. Pokud chcete držet své herní doupě čistě digital máte možnost i zde.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button