FilmyKomiksNovinky

Připravuje se nový film o Deadpoolovi

Je to už nějaký ten pátek, co po internetu kolují informace o připravovaném pokračování Deadpoolovy franšízy. Po střídání různých spekulací a jejich vyvracování konečně máme jasno. Studio 20th Century Fox (nyní 20th Century Studios), které vlastní práva na Deadpoolovo filmové zpracování, minulý rok odkoupilo Disney. Tímto krokem se tak Marvel a filmový Deadpool konečně ocitli společně ve vlastnictví jedné společnosti.

O oblíbením antihrdinovi tak vznikne nový film, který tentokrát bude součástí MCU (Marvel Cinematic Universe).

To teď však trochu předbíháme. Deadpool 3 má podle Deadline zatím jen vybrané dvě scénáristky, sestry Molyneuxovy, které na filmu pracující ve spolupráci s hlavním představitelem Deadpoola, Ryanem Reynoldsem. O ději a postavách se zatím jen spekuluje.

Díky spojení obou filmových společností je teď prakticky možné cokoliv. Není vyloučený návrat hrdinů z minulých filmů, nicméně v komiksech o Deadpoolovi figuruje mnoho dalších zajímavých postav. Ukecaný žoldák má poměrně dlouhou historii např. se Spider-manem, Kapitánem Amerikou, Wolverinem, anebo třeba Taskmasterem, který se objeví v připravovaném filmu o Black Widow. Osobně doufám, že se Taskmastera v novém Deadpoolovi dočkáme, protože jejich (ne)přátelství patří v komiksech k jednomu z nejvtipnějších.

Jaké postavy byste rádi v nové marvelovce viděli vy? Podělte se s námi v komentářích.
Pokud byste si chtěli trochu ukrátit čekání, tak omrkněte Deadpool: The Game. Hra je to už sice starší, ale dokáže skvěle pobavit a Deadpoola ztvárňuje dokonale.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button