EsportNovinky

Twistzz v FaZe Clanu | Novinka

Tak je to tu! Kanadská hvězda Twistzz je novou posilou v týmu FaZe. Jednadvacetiletý hráč prožil drtivou většinu své profesionální kariéry v americkém celku Team Liquid. Ten byl jedním z nejlepších týmů roku 2019 a Twistzz byl vyhlášen 9. nejlepším hráčem. Bohužel, sezóna 2020 nebyla pro jeho tým ani pro něj zrovna nejlepší.

Rozhodně jim nesedl online Counter-Strike a ničemu nepomohla ani skutečnost, že v jejich regionu nebylo mnoho kompetetivních celků. Ke konci roku se přesunuli do Evropy a v IEM Global Challenge se dokonce umístili na 2. místě. Hned po zápase ale Twistzz oznámil odchod, a to i z osobních důvodů. Neměl ale v plánu odejít z profesionální scény.

I když ohledně jeho nového týmu existovalo mnoho teorií, převažovala možnost jeho odchodu do stagnujícího FaZe Clanu. Po odchodu NiKa se ne zrovna nejlepší výsledky ještě zhoršily. Na stará kolena ho nahradil Olofmeister, který se vrátil z důchodu. Bylo ale jasné, že se nejedná o permanentní řešení.

K mému překvapení je ale na lavičku posazen Kjaerbye, který do týmu přišel minulé léto a ve hře měl také dost problémů. Na server se tedy již 12.2.2021 v BLAST Premier Spring Groups dostane Twiszt, který má ještě velkou část své kariéry před sebou a pokusí se spolu s Coldzerou a brokym vrátit FaZe Clan zpět na výsluní.

S největší pravděpodobností se ale nejedná o poslední nákup od FaZe. Mezinárodní celek je totiž stále bez pořádného kapitána. A zastupující IGL Coldzera se netajil tím, že to hodlají změnit. Nejpravděpodobnější posilou by byl Karrigan, jemuž bude na jaře končit smlouva s Mousesports a není tajemstvím, že s vedením FaZe clanu jednal. Po dvou letech by se tak vrátil do týmu, se kterým se dostal v roce 2018 do finále Majoru. Zatím ale není nic potvrzeno. A dánský kapitán může svoji smlouvu prodloužit.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button