NovinkyPCPS4Téma dneXbox One

Leaknutý gameplay Assassin’s Creed Valhalla!

Jak to tak vypadá, jedna z nejočekávanějších novinek tohoto roku – Assassin’s Creed Valhalla se stává součástí velkých úniků informací tohoto roku. Jedním z nejznámějších úniků roku byla samozřejmě videa z The Last of Us 2, díky kterým se hráči dozvěděli co se stane a moc nadšení nebyli. Tedy nadšení, všichni víte jak to dopadlo. Zařadí se ale Assassin’s Creed Valhalla po boku The Last of Us 2 a bude taky nenáviděnou hrou ještě před vydáním, nebo se stane pravý opak? Zatím těžko posoudit, ale první ohlasy na leaknutých 30 minut z hraní jsou vcelku dost pozitivní!

V dané 30 minutové misi se pokusíte sjednotit vesničany a osvobodit tak anglický hrad z područí “zlého” vikinga. Ale proto tu nejste, jste tu proto, abyste se sami přesvědčili jak to vlastně vypadá že? Inu tady je link na reddit, kde najdete vlastně vše včetně záznamu z hraní, ale upozorňuji, že se jedná o early build verzi, kdy očividně není vše ani zdaleka takové, jaké to bude při vydání.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button