NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

New Frontier Pass přidává nový národ do Civilizace VI

New Frontier Pass opět rozšiřuje obsah Civilizace VI. Už od března vychází každé dva měsíce balíček, který přidá jednu či dvě civilizace, případně nový game mod, suroviny či budovy. Tentokrát do hry přichází Babyloňané se svým vůdcem Chamurappim. Babylonská strategie se zaměřuje hodně na vědu a objevy a tomu odpovídá i jejich unikátní schopnost, která všem Eurekám dovoluje poskytnout všechnu Vědu (Scienec) pro technologie, ale zároveň snižuje množství Vědy (Science) generované každý tah. Chamurapiho unikátní schopnost dovoluje postavit nejlevnější budovu zdarma v nově vytvořeném distriktu. A nezapomeňme ani na jejich unikátní jednotku a budovu, silná pozemní jednotka, která zvyšuje sílu proti kavalerii, a v podstatě vylepšený vodní mlýn, který vylepšuje produkci a populaci. Nový balíček ale nepřináší pouze nový národ.

Díky New Frontier Pass přichází i nový herní mód. Tím je Heroes and Legends, jedná se o specializovaný mód, ve kterém můžete rekrutovat legendární postavy. Díky nim budete moci dosáhnout nových výšin prosperity, inovace a vojenské síly. Hrdinové z legend mají omezenou životnost a po pár tazích zmizí, ale můžete je přivolat zpátky díky Víře (Faith). Pokud se chcete dozvědět více o novém balíčku či o celém New Frontier Pass, spousta informací je na oficiálních stránkách. Tak co dokážete coby Babylonie ovládnout celý svět?

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button