Google StadiaNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Ubisoft nezklamal, Valhalla obdrží day one patch

Nový hašašín, tentokrát ze světa vikingů je za dveřmi. Assassin´s Creed Valhalla vychází 10.listopadu 2020 a už dnes je k dispozici tuna záběrů z hraní. Tento článek ale není o tom jak hra bude nebo nebude úspěšná. Pamatujte na jedno, hra je od UBI. A už se tak chová a to ještě ani nevyšla!

Musíme to opravit! 🙁

Na oficiální webu hry se 3 dny před vydáním objevilo oficiální info z týmu Ubisoft. Jednoduše a stručně zní: Hra při vydání obdrží day-one patch! Skvělé Ubisofte! Hra není ani venku a už teď víme, že potřebuje patche. Dále uniklo také jak velká hra bude na různých konzolích, tedy:

  • Xbox Series S/X – 45 GB
  • Xbox One – 44 GB
  • Playstation 4/5 – 45 GB
  • PC – 45 GB

Upozorňujeme, že velikost hry je před updatem (nebo tedy takto alespoň předpokládáme) Velikost updatu zatím nevíme. Mimo opravného patche se jedná také o content update. Bude obsahovat rozšíření lokalizace (česká ne!) a také přidání tzv. “kodexu”. Tento kodex má ve hře nahradit klasický animus a bude rozdělen do dvou částí – databáze a tutoriál.

Poslední info, které z oficiálního oznámení přišlo je tzv. launch mapa, která zobrazuje časy a místa kdy bude možné pre-loadovat digitální edice a také kdy hra skutečně vychází. Pro česko tedy 10.listopadu 2020.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button