NovinkyPC

Halloweenský výprodej na Steamu: tyhle hororové pecky seženete se slevou

Počátkem včerejška se na Steamu objevily slevy na hororové tituly. Pokud tedy nemáte co hrát, nebo chcete doplnit svoji knihovnu o nové hry, neváhejte. Slevová akce trvá jen do pondělí. Jaké zajímavé hororovky můžete sehnat se slevou? Zde je malý výběr zajímavých titulů.

GTFO – fps pro 4 hráče

Jednou z her, která je teď na Steamu ve slevě, je kooperativní střílečka pro čtyři, která nese název GTFO. Hráči se dostávají do role vězňů, kteří jsou donuceni získat cenné artefakty z podzemního komplexu, který obsadily krvežíznivé příšery. Nejedná se o žádnou procházku růžovým sadem, spoluhráči musí taktizovat a spolupracovat, aby splnili svoji misi a přežili.

Hra je nyní v beta přístupu, pokud se ji tedy vydáte hrát, očekávejte, že se ještě může změnit. Na Steamu ji nyní seženete za necelých 28€.

Outlast – hororová klasika za hubičku

Dalším zlevněným titulem je i hororová klasika Outlast. V ní si zahrajete za investigativního novináře, který se vydává pátrat do sanatoria pro mentálně nemocné. Brzy je na stopě temného tajemství. Z dalšího obyčejného pracovního dne se však stává boj o holý život.

Hra vyšla už v roce 2014, ale pokud vás minula, určitě jí zkuste dát šanci teď. Na Steamu je v masivní slevě 85%, takže ji seženete za 2,5€.

Remnant: From the ashes

Svět se ocitl v troskách po invazi mimozemské formy života. Zbytku lidstva se ovšem podařilo vynalézt technologii, pomocí které otevírá portály do alternativních realit. Ačkoliv se jedná o další akční střílečku, hra nabízí proměnlivé lokace, různorodé bosse a zajímavé looty. Svým stylem bývá přirovnávána k legendární hře Dark souls.

Jelikož vyšla už minulý rok, nyní je na Steamu ve slevě za polovinu. Mimozemské invazi se tedy můžete postavit už za 20€.

Výše zmíněné hry jsou jen ochutnávka toho, co teď v halloweenské slevě můžete sehnat. Pokud hledáte zábavu na dlouhé podzimní večery, zkuste provětrat peněženku a vyrazit na lov zlevněných her.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button