NovinkyPC

Halloween navštíví také svět Warzone a Modern Warfare

Momentálně asi není nic výraznějšího než právě probíhající Halloween. Lidi na to dobře slyší a proto se spousta her halí do spooky pláště. Pokud patříte nebo jste patřili mezi hráče Fortnite asi tyto tématické eventy dobře znáte. No a podobný koncept přichází i do mulťáku Modern Warfare a také jeho standalone bratříčka, mnohem hranějšího Warzone.

Všechno strašidelný je super

Do těchto dvou herních módů bylo přidána nová lokace. Dle traileru její název je Terror. Ústřední postavy jsou dvě. Pokud jste fans filmů Texaský masakr motorovou pilou nebo série SAW tak budete mít jístě radost. Dostanete totiž možnost oba tyto hlavní protagonisty zahrát. Do in-game store by měly přibýt dva bundly, které budou zahrnovat Leatherface či Billy the puppet. Celé toto rozšíření s názvem The Haunting of Verdansk začíná 20.října a potrvá až do 3.listopadu.

Event plný lootování

Celý tento tématicky zaměřený event bude doprovázet také “Trick or Treat” systém odměn. Ve speciálních suply dropech budete mít možnost lootovat speciální blueprinty, které vám můžou nebo nemusí pomoct během dalšího huntění zombies nebo ostatních hráčů. Kromě toho budeme moci vybírat z vícero hratelných režimů. Přichází totiž tzv “Zombie Royale” kde potom co umřete budete mít moci respawnout se pomocí něčeho co vývojáří popisují jako unnatural powers.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button