NovinkyPCPS4Xbox One

Monster Truck Championship se připomíná launch trailerem

Obrovská kola, strašlivý výkon, demolice a především neuvěřitelná show. To se vybaví všem když se řekne Monster Truck. Právě tento zážitek se pokusí demonstrovat právě vydaný simulátor Monster Truck Championship.

Arkádovka na víkend nebo skutečný simulátor?

Hlavní prim bude určitě hrát jízdní model. Asi se úplně nedá očekávat reálná simulace řízení nebo destrukce. Na druhou stranu možná to může samotné hře pomoct. Pokud bude cílit vyloženě na nějakou party fun hru tak tam by přehnaná reálnost mohl být na škodu. Z prvních záběrů trailerů to moc poznat nejde ale člověka hned zarazí, že se auto chová na každém povrchu téměř totožně..no uvidíme, hru zatím nehodnotíme.

Vytvořte si vlastní monster truck!

Jak by asi každý očekával hra nabídne širokou customizaci aut. Budete moct měnit korby, přidávat spoilery a upravovat auto dle vašeho přání. Dále bychom ocenili možnost tvořit vlastní arény. To bych ale úplně neočekával. Hra prezentuje možnost hrát ve 25 vygenerovaných arénách. Snad to bude dostačující. Závodit a demolovat budete moci buďto soličko nebo v online modu s dalšími 7 hráči.

Sluší se podotknout, že hra nestojí full 60€. Na steamu můžete koupit za nějakých 40€ neboli 1 000 korun. Hra vyšla pro PS4, Xbox one, PC a Switch 15.10.2020. Zaujaly vás monster trucky nebo si hru necháte ujít?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button