EsportExkluzivněNovinky

LOL Worlds 2020 Takeover – den první

Dneska nám začal Worlds. První den play-inů. O zajímavé situace nebylo nouze. Dokonce některé týmy, které musely nastoupit z důvodu pandemie COVID-19 v jiné sestavě překvapivě dominovaly. Sice to nemělo tu klasickou atmosféru s plnou halou fanoušků, ale i tak stage je naprosto vynikající.

Na levé straně klasicky modrý tým na pravé straně červený. stoly jsou obehnány parádními panely a vprostřed je iluze propasti. Působí to z určitých úhlů kamery perfektně. Vzadu za “podiem” je průhledový panel na kterém se objevují picky jednotlivých hráčů. Paráda.

První zápas MAD Lions vs. Intz měl parádní průběh a některé playe od MAD Lions mě přesvědčily o tom, že na Worlds patří.

Zápas mezi PSG a Rainbow 7 byl o poznání jednostranější. PSG naprosto převálcovali nováčky z R7. Kaiwingovy playe za Barda byly naprosto úžasné a na jeho únik s asi 2,35 HP si budu pamatovat dlouho. Skill se pozná. A to ani nemluvím o Ekkovi, kterého hrál Konguye.

LGC pak nastoupili proti Intz, ale ti rozhodně neměli dobrý den. LGC zvítězili a já se těšil na poslední dva zápasy prvního dne.

LGD vs. PSG Talon byla parádní podívaná, i přestože LGD na začátku hodně tlačili, tak kontrolování objectivů od PSG způsobilo, že nakonec dominovali.

A konečně hřeb dne. Team Liquid proti MAD Lions. Tohohle zápasu jsem se obával. fandil jsem MAD Lions, ale bylo vidět, že zkušenosti Teamu Liquid prostě hned tak nejdou přehrát. Bylo vidět, že chyba se stala už v úvodu při banu a picku. Jensen za TF a Impact s Mordekaiserem. Obzvlášť Impact měl velký IMPACT na hru a procházel se v klidu s Mordekaiserem jako v nějaké Solo Queue. TL vyhráli s velkou převahou a na MAD Lions bylo vidět ke konci, že tilt je velký a nechtělo se jim. Škoda uvidíme co zítra, čekají nás zajímavý zápasy.

MAD LionsMAD WININTZ
PSG TalonPSG WINRainbow7
Legacy EsportsLGC WININTZ
LGD GamingPSG WINPSG Talon
Team LiquidTL WINMAD Lions
Zdroj: Millenium.gg

Lukáš Haládik

Game designer, hráč, nerd, geek a všecko k tomu. Píšu, protože mě to baví.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button