NovinkyPC

Epic Games – modifikace a achievementy

Epic Games mám rád. Teda, nevadí mi tak jak některým zatvrzelým odmítačům. Každopádně, pár výtek jsem k němu a hlavně jejich klientu měl. A jedna z nich je právě absence funkcí, které máme na Steamu za standart.

Nyní však Epic oznámil, že se dočkáme novinek a to zejména achievementů. Totiž, pokud vás nějaká hra fakt baví a zvládli jste ji už projít, je fajn mít možnost se k ní vrátit a zdolávat další výzvy, které prodlouží herní dobu. Samozřejmě že bude chvíli trvat, než to Epic Games vyladí, ale jak je známe, mají celkem zapálení pro své věci, takže bych se nebál.

Další novinkou by pak měly být modifikace do her. Tady se opakuje to, že se nedočkáme hned a ve všech titulech, ale postupně se budou přidávat a jakmile se systém trochu zajede, mohly by vycházet zároveň se hrami. Jednou z prvních by mohl být MechWarrior 5: Mercenaries .

Epic pomalu, ale jistě dohání svým sortimentem her a funkcemi Steam. Ještě přidat další možnosti jako přímé streamování přátelům kteří zažádají, trošku vylepšit chat a dle mého i těžkopádné rozhraní klienta a máme přímého konkurenta gigantovi. No, uvidíme co si Epic pro nás všechny připraví.

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button