ExkluzivněNovinkyPCTéma dne

Záběry z remake první Mafie leaknuty

Tohle léto snad není jiná hra, který by měla mezi českými pařmeny větší hype než remake naší domácí klasiky první Mafie. Jak to tak bývá, tak u všech těchto hypovaných projektů je spousta lidí, kteří hledají každičký kousek nějaké informace, kterou můžou ihned leakovat na net.

A-a-a-ahoj Ttt-Tome..

Posledních pár dnů bylo celkově okolo remake první mafie dost rušno. Došlo k potvrzení českých herců, kteří se ujmou dabingu. S radostí jsme se dočetli, že obsazení hlavní trojice i Franka zůstalo nezměněno. Uslyšíme se s Petrem Rychlým, Markem Vašutem i s Luďkem Čtvrtlíkem. A nyní přichází ještě větší pecka!

Čtvrt hodiny záběrů ze hry

Ještě před zítřejší Xbox prezentací, kterou Vám na našich webovkách samozřejmě také přineseme, jsme se dočkali leaknutých záběrů ze hry. Video přináší pohled na misi “Výlet do přírody” stejně tak jako na předělaný interface. Trošku nás udivilo, že jsme v interface neviděli ukazatel HP, ale z kontextu vyznělo, že prvky interface budou závislé na nastavení obtížnosti, což zní fajn. Dále je dost zřetelně vidět změna gunplaye. Hra bude ve stylu druhé i třetí mafie cover shooter. No koneckonců posuďte sami.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button