NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Olympic Games Tokyo 2020 se na náš trh dostane v létě

Hra Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game poprvé spatřila světlo světa před dvěma lety v Japonsku. Od té doby jsme čekali na celosvětové vydání, kterého jsme se konečně dočkali. Dostupná bude od 22. června na platformy Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC. Ve hře si budete moct zahrát za 80 různých národních týmů v 18 soutěžích.

A které soutěže jsou v Olympic Games Tokyo 2020 zahrnuty? V rámci atletiky je to běh na 100 metrů, 110 metrů s překážkami, 4×100 metrů štafety, dlouhý skok a hod kladivem. Z vodních sportů hra zahrnuje 100 metrů plavání na volný způsob a 200 metrů individuální polohový závod. Pak nabízí mnoho dalších sportů: baseball, basketball, beach volleyball, box, cyklistika a BMX závody, fotbal, judo, ragby 7, sportovní lezení, stolní tenis a tenis.

Olympijské videohry jsou vydávány pod licencí Mezinárodního olympijského výboru. Ta sice esport na Olympiádě zatím vylučuje, ale třeba takové Asian Games jej mezi své soutěže zařadí již příští rok. Pokud čekáte na vydání této olympijské videohry, můžete si ono čekání zkrátit některou z jiných nabízených her. Všechny jsou vydány od SEGA, a tak si můžete zahrát Olympiádu třeba v kůži Sonica, která je dostupná jak na App Store, tak na Google Play.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button