NovinkyPC

Warhammer 40K : Rites of War zdarma!

V dnešní době již není až takovou raritou, že některá hra vyjde plně zdarma a vývojáři pak vydělávají na mikrotransakcích za skiny a jiné doplňky. Nebo druhý případ, že po delší době po vydání jí některá z platforem (Steam, dneska spíš Epic) nechá free po nějakou dobu a pokud to stihnete, hra vám zůstane.

To se momentálně děje na gog.com (odkaz vás navede přímo na hru) . Ten totiž až do zítřejších ranních hodin rozdává Warhammer 40K : RoW . Tahle strategická pecka z roku 1999 byla ve své době velice dobře hodnocená a zahrnovala licenci jak Warhammer 40K tak Dungeons and Dragons . Děje se tak v návaznosti na velké slevy všech Warhammer her vyskytujících se na GOG, kdyby měl někdo zájem o některou další z tohoto světa.

Kdo má slabší PC, nebo si chce zapařit dnes již retro pecku, směle do toho! Všem doporučuju. Tehdy se do her dávalo mnohem více srdíčka a šlo to na nich vidět, jelikož právě z těchto vychází většina nových nápadů a rozšíření jak grafických, tak gameplay pro nejnovější tituly!

Ve hře je 24 misí, přičemž je možné je plnit různými způsoby. Taky hromada jednotek a možnosti jejich vylepšování a přizpůsobování vaši taktice, což jsou samozřejmě už prvky RPG, které ve hře oceníte. Zajímavé jsou taky psychické (“psyker”) které je možno později taky používat.

Takže hurá na GOG pro svou kopii!

https://www.youtube.com/watch?v=LYMHVBOgD0M

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button