HryNovinkyPC

Ve hře Icarus jde o přežití | Novinka

Ke hře Icarus přibyl nový a překvapivě hraný trailer. Ten nás přivádí na planetu, která se blíží svému zničení. Hru vytvořilo studio RocketWekrz, které je i zároveň vydavatelem. Termín vydání hry zatím není známý, nicméně po traileru se objevil i první gameplay a tato nová survivalovka vypadá prostě parádně.

Co je Icarus?

Icarus byl kdysi předurčen jako druhá planeta Země, ale když se terraformování zhroutilo – vzduch se stal toxickým a naděje na kolonizaci nového světa zemřely – planeta se prakticky stala vtipem, symbolem lidstva, který se ke hvězdám dostal tak, že selhal. Přesto když xeno-biologové objevili příčinu neúspěchu – exotickou hmotu – vzbudilo to nový zájem o tuto planetu. „Exotická hmota“, která je neocenitelná, vyvolala okamžitou zlatou horečku, která podnítila politické napětí na zemi a přivedla spoustu lidí, kteří se okamžitě chtějí vrátit do Ikaru.

Icarus je tak relační PvE survival hra až pro osm hráčů: Musíte přežít mimozemskou divočinu na nové planetě, největší chybě lidstva. Přežijte její brutální prostředí při vašem průzkumu, sklizni, řemeslnictví nebo lovu. A to hlavní: přežijte, abyste mohli najít „exotický materiál“. Ze své orbitální vesmíre stanice tak prospektoři (vy) klesají na povrch planety na časově omezené mise při hledání nejvzácnějšího materiálu. Ti, kteří mají štěstí, že přežijí a vrátí se na oběžnou dráhu, aby onen materiál proměnili na technologii, se stanou boháči. Ti, kteří zůstanou pozadu, jsou navždy ztraceni.

Hra vypadá úplně úžasně, už od onoho hraného traileru, až po více než hodinový gameplay. V tom vám také studio představí kompletně celý systém Ikaru a jak na planetě přežít. Počkejme si až hra vyjde, protože co si budem nalhávat, takový druh survivalu tu asi ještě nebyl.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button