HryNovinky

Borderlands 3 – Další DLC

Už předešlé díly Borderlands byly nabité placeným obsahem navíc, který ze hry dělal delší, rozmanitější, pěknější a celkově lepší hru. Názorově se tato politika u každého liší, takže je asi zbytečné se nad tím nějak pozastavovat. Ti, které hra baví (a je jich spousta) si většinou zaplatí za další obsah rádi.

zdroj Steam

Gearbox během své online prezentace PAX oznámil, že míní vydat ještě několik placených DLC a rozšíření. Další takové však nebudou podobné tomu, jako byl Krieg a další, ale má přidat nový herní režim a talentové stromy všem dostupným hrdinům – vault hunterům.

zdroj Steam

Během prezentace uvedl jako příklad nové dovednosti huntera Fl4k. V rámci nového stromu “Trapper” bude mít Fl4k také nového mazlíčka Hyperion Loaderbot. Malá potvora, co ze začátku radši střílí na dálku, ale postupem času se můžete dopracovat až na varianty brokovnic, štítů, či granátometů a naváděných raket.

zdroj Steam

Další ze schopností by měla být gravitační past. Ta bude umět nepřátelé v daném okruhu vyhodit do vzduchu a následně s nimi švácnout o zem. Tuto schopnost já osobně nabývám po 8. pivu, akorát se mi ji nepodařilo použít na někoho jiného než sebe, takže je na tom Fl4k furt líp.

zdroj Steam

Další novinkou by měl být cross-platform multiplayer. O tom ale příliš nemluvili a slíbili více info příští rok. Pokud hrajete Borderlands 3 na konzolích, tak se můžete těšit, že i po přestupu na nové generace vám bude umožněno hrát bez dalšího nakupování. Konzolisti navíc dostanou taky coop splitscreen pro 2 a 4 hráče. Nezbývá než čekat, jak se budou v Gearboxu činit a s jakou rychlostí to na nás budou klopit.

Záznam Gearbox Digital Showcase at PAX Online 2020 :

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button