Novinky

The Order 1886 & Lone Echo developer podepsal smlouvu s Facebookem

Tvůrce PS4 exclusivity Order 1886 a Oculus Vr serie Lone Echo. Více prezident AR/VR contentu na Facebooku, Mike Verdu, zveřejnil na blogu Oculusu informace o tom, že studio bude pokračovat na vývoji Lone Echo 2. Akvizice navazuje na nákup Beat Saber studia Beat Games na Facebooku. Stejně jako u Beat Games bude personál Ready at Dawn pokračovat v práci ze svých současných kanceláří v Kalifornii a Oregonu, ale všechny budou absorbovány do Oculus Studios.

https://www.oculus.com/blog/welcoming-ready-at-dawn-to-facebook/?utm_source=rakuten&utm_medium=affiliate&utm_campaign=kXQk6*ivFEQ

“As with any development studio, the people that comprise it are integral to its success, and that’s no different for Ready At Dawn,” Verdu napsal. “The tight-knit community at the studio and their focus, in turn, on cultivating passionately engaged gaming communities are aspects of the company we admire and intend to maintain.”


Ready at Dawn bylo založeno v roce 2003 a vyvíjelo hry pro PSP. Jeho první hlavní konzolovou hrou byla exkluzivní hra PS4 2015 The Order: 1886. Od roku 2017 se studio soustředilo především na VR, zejména na sérii Lone Echo a na všechny její odnože. Oculus Studios zveřejnila Lone Echo a jeho samostatnou multiplayerovou hru, Echo Arena, která byla spojena s náhlavními soupravami Oculus Rift.

Pokud jde o Lone Echo 2, vydání bylo původně naplánováno na rok 2019, ale následně bylo odloženo na „Q1 2020.“ Důvodem byl samozřejmě COVID-19 a jeho dopad na vývoj hry.

Jakub Chytil

Blázen do anime a herního světa, do knížek i filmů.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button