Novinky

EA blíže představilo novou střílečku Rocket Arena

EA během své prezentace “EA Play” oznámilo pouze pár titulů. První Star Wars hru jsme vám již přinesli s gameplay trailerem. Nyní se podíváme blíže na akční střílečku Rocket Arena.

Bude se jednat o 3v3 akci, kde hlavní prim hrají rakety. Na výběr je z 10 charakterů, který každý ovládá jinou unikátní abilitu. Hra přináší, dle nás, velmi zvláštní mechaniku, kdy v případě, že absorbujete mnoho damage, budete vystřeleni z arény ale neumřete. Hra vás do arény opět vrátí a souboj pokračuje dále. Každý z hráčů si může najít vlastní playstyle podle hrdiny, který mu bude vyhovovat.

Zdá se, že EA vsadilo na kartu cross-platform gamingu. I tato trošku šílená střílečka umožní hraní na všech platformách. Hra přijde hned s několika hratelnými módy. Na výběr bude knockout, rocketball, mega rocket, treasure hunt a rocketbot attacks. Dále vývojáři slibují ranked matchmaking tak to jsme moc zvědaví jak to EA vymyslí. Hra by měla od vydání obsahovat také customky. Tento počin budete moci hrát již 14.července na PS4, Xbox One, Originu a Steamu.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button