Novinky

Hole in one v PGA 2K21

Již jsme vám přinesli nové info ze světa amerického fotbalu ve hře Madden 21. Teď se z fotbalového fieldu přeneseme na greeny. Helmy vyměníme za hole, vezmeme si buggy a vyrazíme na ty nejslavnější golfová hřiště na celém světě. Přichází PGA 2K21!

Stejně tak jako je každým rokem vydáván díl o fotbale nebo hokeji, i golfoví fanatici mají své herní zastoupení. Vývojáři z 2K nám přinášejí nový look na pokračování této dlouhodobé sportovní série. Konkrétně máme možnost si zblízka prohlédnout kariérní mód. Jednoduše vytvoříte hráče a utkáte se s ním na turnajích pod záštitou PGA. Nepůjde to ale tak snadno jak by to mohlo vypadat. Jako každý zelenáč musíte někde začít. Zúčastníte se turnaje ” Korn Ferry Tour” abyste se mohli kvalifikovat do bojů o FedExCup.

Kariérní mód sebou také přináší nesčetný počet možností kustomizace, změn stylů účesů, oblečení od značek jako addidas, Polo Ralph Lauren, Malbon Golf, Callaway Golf, Bridgestone Golf, TaylorMade Golf a další. Hra je dostupná ve standardní edici nebo edici deluxe. A dočkáme se již brzy! Konkrétně hra vychází pro Xbox one, PS4, Nintendo Switch a Steam už 21.8.2020!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button