Novinky

SOG 2020 | Call of the Sea

Rádi bychom vám představili další z oznámených titulů během včerejšího livestreamu “Future Games Show”. Pokud jste někdy, i přes své hráčské srdce, chtěli vypadnout ven za hranice svého doupěte máme pro vás dobrou zprávu. Už nemusíte! Hra Call of the Sea vás nechá vycestovat na překrásný ostrov a co víc! Je to cesta do minulosti! Z domů! Ze židle! Na xboxu!

Budeme hrát za Norah, která si doma všimla, že jí chybí manžel. Hm..dobrá zpráva, řekla by jsi každá ženská ale tady ne. Norah se rozhodla, že se vydá svého milého hledat. Celá pouť ji zavede až sem, na tento ostrov plný logických hádanek, tajemství s pozůstatky staré civilizace. Hra je first-person a odehrává se ve 30.letech 20 století. Norah namluvila samotná Cissy Jonesová, takže pokud jste si jí oblíbili v season one hry Walking Dead nebo třeba Firewatch, bude vám hlas hlavní hrdinky povědomý. Hlavní prim by měl hrát svět – respektive ostrov. Očekáváme překrásné lokace, skvěle zasazené hádanky a dobrodružný, láskyplný příběh. Všechno tohle bylo vytvářeno na Unreal enginu 4 s optimalizací pro Xbox series X. Další dobrou zprávou je, že hra bude součástí předplatného Xbox Game Pass.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button