Novinky

SOG 2020 |Almighty: Kill Your Gods – Zahrajme si na Kratose trošku jinak!

Akce Summer of Gaming 2020 chrlí kontent jako lavina. Další z oznámených titulů je akční RPG. Budeme prohánět monstra, magické oponenty a dokonce samotné bohy. No je to takový Kratos simulator 0,5.

Jedná se o akční RPG, z pohledu třetí osoby, které můžete hrát v klídku sólo nebo si můžete nechat po světě běhat bandu ukřičených dětí a kosit monstra s nimi. Je to čistě na vás. Hrajete za “Alfu”, hrozně originální pojmenování, magického bojovníka, obdarovaného mocí svých předků. Můžete běhat, létat či skákat skrze celý svět za účelem udělat co největší paseku. Trhat enemy na půl, využívat schopností a celkově proměnit zem v živoucí peklo. To vše za účelem, abyste zkrášlili svůj hezký domeček. Třeba je alfa ujetej na krajky. Ne teď vážně, ničení nepřátel a pustošení země není úplně kratochvíle pro zútulnění domova. Chcete ochránit své blízké. Bohy, kteří si začali příliš myslet trošku krouhnout a sám se stát všemohoucí. K dispozici pro tohle ničení budete mít magickou rukavici (skoro jako Thanos), která slouží pro devastující melee útoky. Dále vám na vymakaném krku poskakuje medailon, který umožňuje sesílat mocná kouzla. Během hry budete také craftit a upravovat svou zbroj pro vytvoření té nejlepší ultimátní classy. Prozatím to vypadá na slušnou řezačku.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button