NovinkyPC

Crucible je novinkou Amazonu!

A přichází v opravdu neočekávané době. Amazon totiž nedávno oznámil odklad vydání svého vysoce očekávaného MMORPG New World z důvodu COVID-19 a nedostatku času na vývoj. O to více všechny překvapilo jeho včerejší oznámení nové hry Crucible i toho, že vyjde ještě tento měsíc a to 20.05.2020!

Crucible je taktickou týmovou střílečkou ve které se ujmete role jedné z 10 postav s různými schopnostmi a vydáte se, se svým týmem na sběr esence. Tu samozřejmě chtějí i jiné týmy a tak vám nezbývá než o esenci bojovat jak s nimi tak i s různými monstry, kterých je svět Crucible doslova narván.

Na hře pro Amazon dělá Relentless Studios a Crucible bude přístupné všem úplně zdarma. Při spuštění bude obsahovat 3 herní módy – Heart of the Hives, Harvester Command a Alpha Hunters.

V Heart of the Hives se proti sobě postaví 2 čtyřčlenné týmy a bojují s bossy kteří se spawnují na celé mapě. Z každého bosse vypadne jako odměna srdce nestvůry. Tým který nasbírá 3 srdce vyhrává hru. Harvester Command je prakticky capture the point, kdy 2 týmy o 8 hráčích zabírají důležité pozice na mapě a připravují tak druhý tým o body. Alpha Hunters je pak takový mini battle royale, kdy se proti sobě postaví 8 dvoučlenných týmů a vyhrává ten kdo přežije.

Crucible tak vypadá jako zajímavý počin, který překvapil nejen svým oznámením, ale i specifickým grafickým zpracováním a free to play modelem. Otestujete hru, nebo vás už nic takového neláká?

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button