HryNovinkyPC

Kingdom Come: Deliverance na víkend zdarma na Steamu

V rámci free víkendů jsme se na PC platformě Steam dočkali RPG Kingdom Come: Deliverance od českého studia Warhorse. Jestli jste tedy doteď s koupí otáleli, je ten nejlepší čas se vrhnout do tohoto středověkého světa z našich končin. Pokud se vám hra zalíbí, můžete si ji zakoupit ve slevě a to za 14,99€ čili zhruba 390 korun. Royal Edice, která obsahuje všechny DLC, vás pak vyjde na 29,99€/780 korun a KC:D Collection obsahující i veškeré digitální bonusy pak přijde na 52€/1350 korun.

PC hráče pak jistě potěší, že se blíží podpora modů, která jim umožní titul takřka libovolně upravovat k obrazu svému. Konzoloví hráči se nejspíše nedočkají – společnosti Sony ani Microsoft prozatím na dohodu ohledně podpory modifikací nepřistoupily. Je to zároveň poslední obsah, který bude do hry přidán, než se autoři naplno vrhnou do zatím neznámého dalšího projektu.

Redakce Gamesmag.cz

Články na kterých pracovalo více členů redakce, popřípadě členové redakce, kteří pro nás psali externě, náhodně, nechtějí být jmenováni, nebo pro náš magazín již nepíší: Deny Szoó, Adriana Malá, Martin Fojtek, Klára Kropáčková

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button