MobileNovinkyPC

Nová Hearthstone expanze je venku!

Descent of Dragons je novou expanzí karetní hry Hearthstone. Byla oznámena necelé dva měsíce zpátky, kdy Blizzard zároveň přidal do hry nový mód – Battlegrounds. Descent of Dragons je již 13. expanzí, obsahuje celkem 140 nových karet, nové herní mechaniky Sidequest a Invoke.

Invoke je nové “klíčové slovo,” které po zahrání této karty vylepší Hero Power nového Galakrond hrdiny. Těch je aktuálně ve hře pět – pro Priesta, Rogue, Shamana, Warlocka a Warriora. A ty všechny můžete dostat zdarma, stačí pouze zapnout hru. Zároveň dostanete i 3 DoD balíčky.

Sidequest funguje v podstatě úplně stejně jako quest. Má určitou podmínku, kterou když splníte, dostanete odměnu. Jediný rozdíl je ten, že Sidequest vám nezačíná v startující ruce, ale musíte se k němu prolízat. Taky jsou mnohem jednodušší na splnění.

V lednu vyjde v Hearthstone i nová adventura – Galakrond’s Awakening. K té nám Blizzard řekl pouze to, že za její splnění dostaneme celkem 35 nových karet. Takže můžeme odhadovat, že bude fungovat na stejném principu jako předchozí adventury – 4 křídla, každé za 700 goldů, které se budou otevírat každý týden. Pokoření každého nám pak přidá do knihovny určitý počet karet.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button