NovinkyPC

Vyzkoušejte si Star Citizen zdarma!

Cloud Imperium Games tento týden opět spouští svou akci “Free-Fly dnů” na oslavu vydání alphy 3.7.0. To znamená, že od dnešního dne 29.10.2019 až do 03.11.2019 můžete naskočit do cockpitu jedné z 5 lodí a užít si nekonečného vesmíru Star Citizenu úplně zdarma!

Update 3.7.0. přinesl do hry pár velkých změn, včetně možnosti těžby v jeskynních systémech. A ano nezní to tak úplně zábavně, ale spíše pracovně – prozkoumejte planetu, najděte zdroje na těžbu, přistaňte, vykopejte je a následně je prodejte. Ale opravdu je to tak jednoduché? Co když vás během hledání někdo bude chtít okrást? Nebo se k vám přidat atd.? Ona interaktivita je právě tím, co i tuhle práci může razantně zpříjemnit.

Díky update mají hráči konečně i svůj vlastní inventář, mohou mezi sebou sdílet úkoly v týmech a odměny se rozdělují taky. No a pokud vás to všechno zaujme, můžete si hru následně zakoupit ve slevě!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button