NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Two Point Campus – zábavné vzdělání?

S Komenským si lidé spojili hlavně to, že propagoval školu hrou, a stejného „vzdělávacího modelu“ se zřejmě drží i nová hra Two Point Campus. Po úspěchu Two Point Hospital přichází Sega a Two Point Studios s hrou podobného kalibru. Pokud jste snili o vybudování univerzity, uskutečněte tenhle sen aspoň digitálně. Protože podle traileru to vypadá, že stavět univerzitu je zábava.

Postavte si univerzitu svých snů, záleží jen na vaší představivosti a velikosti vašeho herního bankovního konta. Stavějte budovy, rozvrhněte učebny, pokládejte cesty a trávníky. Prostě to postavte, jak se vám zlíbí. Zatím se to ale od běžného tycoonu nijak neliší, tak v čem je tahle hra jiná? Samozřejmě v učebních osnovách. Koho by tak bavilo nutit své virtuální studenty studovat matematiku, fyziku či historii. Mnohem zábavnější je sledovat, jak se moří se základy rytířství či jak vaří obří pizzu nebo gigantický koláč. Ale člověk nemůže studovat pořád, a tak máte i možnost ovlivnit, co vaši studenti budou dělat ve volném čase. Pokud pro ně vytvoříte kluby či spolky, rozhodně nic nezkazíte. Naštěstí váš akademický rok začíná letními prázdninami, tak máte spoustu času vše připravit, než dorazí první zájemci o vzdělávání. Netradiční lekce slibují spoustu zábavy, tak doufám, že to dopadne aspoň tak dobře, jako Two Point Hospital.

Vydání Two Point Campus je zatím naplánovano na rok 2022 a hra vyjde na PC i konzole. Aspoň mám dost času, abych si svou univerzitu naplánovala.

Začíná E3 a my u toho samozřejmě nesmíme chybět, takže nezapomeňte sledovat náš web, aby vám nic neuniklo. Rovnou se mrkněte na úvodní článek, ve kterém se mimo jiné dozvíte, na jaké konference se můžete těšit.

Zobrazit více

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button