HryNovinkyPCPS4Xbox One

Magic: Legends MMORPG za pár dní v betě! | Novinka

Magic: Legends MMORPG vycházející z multivesmíru karetní hry Magic brzo bude dostupné k hraní. Oficiální beta trailer láká na spuštění předběžného přístupu do hry, který začne 23. března. Hra má kombinovat aspekty multiplayerové online hry a zároveň strategické taktizování z karetní hry Magic: The Gathering.

Výběr z pěti realmů a pěti class

Ve hře se stanete Planeswalkerem, který musí bojovat proti temnotě chaosu. Na výběr budete mít z celkem pěti class, přičemž každá má vlastní unikátní spelly, gameplay a vzhled. Na výběr budete mít z možností Geomancer, Mind Mage, Beastcaller, Sanctifier a Necromancer.

Na výběr budete mít také, v jakém realmu začnete svoji cestu. Mezi pět volitelných říší z multivesmíru hry Magic bude patřit Shiv, Benalia, Tazeem, Tolaria a Gavony.

Důležitou součástí hry ale bude i karetní část. Pokud jste někdy hráli Magic: The Gathering, určitě vám toto rozhraní nebude cizí. Ve hře budete moct sbírat spelly a sestavovat si tak deck pro svůj vlastní unikátní playstyle.

Free-to-play? Nebo pay-to-win?

Magic: Legends MMORPG se zatím tváří, že by měla být free-to-play. Ačkoliv hra zatím není ani v betě, už teď je možné koupit si Planeswalker bundle, který hráčům nabídne exkluzivní skiny a itemy. Ačkoliv vývojáři z Perfect World budou i později nabízet hráčům k zakoupení nějaké skiny, booster packy a karty, slibují, že tím nezískají platící hráči silovou výhodu. Tak tedy uvidíme, jestli hra nakonec nebude pay-to-win.

Magic: Legends MMORPG

Pokud lačníte po dalších informacích, navštivte oficiální stránky hry, dočtete se tam toho o hře ještě více. Betu bude možné hrát na PC, celou hru pak i na PS4 a Xbox One. Dostupná bude mimo jiné i na Epic Games Store.

Hrajete rádi MMORPG? Podělte se o tipy na dobrej mulťáček v komentářích. A pokud naopak tip na nějaký multiplayer hledáte, mrkněte, jaké MMORPG rádi hrajeme my v redakci.

Zobrazit více

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.
Také by vás mohlo zajímat
Close
Back to top button