HryMobileNovinkyPC

Legends of Runeterra. Nový šampion Taliyah Novinka

Do party pro Free to Play gamesu Legends of Runettera se připojí nový charakter. Není jím nikdo jiný než nomádská čarodějka ze Shurimy, ovládající zemní element, především skály a kameny. Mluvím tu o šampionce jménem Taliyah. Poté co procestovala celý Valoran, se vrací zpět. Pro posílení svých schopností si z League of Legends našla cestu i do Legends of Runeterra.

Legends of Runeterra

Tahle hra bude za chvíli slavit první rok od svého vydání. Vydána byla 29. dubna 2020 pro PC, Android a iOS. Na svědomí ji nemá jiné studio, než Riot Games. Digitální sběratelské karetní hry se ve světě těší veliké oblibě. Ikdyž v poslední době zájem malinko upadá, pořád je fanouškovská základna úctyhodná. To samé platí i pro ostatní hry ze stejného odvětví jako například Hearthstone. Systém hry je stejný. Hraje se 1v1 a začínáte se čtyřmi náhodně vybranými kartami ze svého balíčku. Samozřejmě je můžete vyměnit před začátkem hry, ale opět pouze náhodně. Takže zde platí stejné pravidlo jako v pokeru – Štěstí je faktor, se kterým prostě musíte počítat. Dohromady se balíček skládá ze čtyřiceti karet. A vaším úkolem je jediné. Kombinací karet připravit soupeře o všechny drahokamy. Rozhodně to stojí za vyzkoušení. A pro fanoušky League of Legends, je to skoro povinost. Hra byla dokonce nominována na mobilní hru roku na Game Awards 2020, ale bohužel cenu nezískala. To ale vůbec nevadí. U kritiků si hra vedla velice dobře.

Taliyah

Trailer nám odhaluje dostatek informací. Tou hlavní zprávou je, že Taliyah se objeví na začátku března. To už máme za pár. V traileru je také odhaleno jaké schopnosti si Taliyah do hry přinese a s čím je nejlepší ji kombinovat. Ikdyž si hráči najdou i vlastní cesty a kombinace, jak tuhle nezbednici využít na maximum. Myslíte si, že tahle křehotinká dívenka obstojí mezi zkušenými a hrůzostrašnými šampiony i zde? Co když narazí na šampiona Noxu. Nerozseká ji Darius na kousky? No uvidíme v březnu.

Zobrazit více

Tomáš "Lebrak" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x