Novinky

Apex Legends přichází na Nintendo Switch! | Novinka

Jooou jou jou dropujeme na Tilted Towers! Eh… špatná hra. Ale co, Battle Royale jako Battle Royale ne? Tahle Titanfall adaptace populárního žánru zažívá dost masivní úspěch i s jeho právě probíhající 8. sezónou. A protože nechat si utéct jakoukoliv platformu, kde se dají pofarmit nějaké penízky z lootboxů, je nesmysl, Apex Legends se podívá i na Nintendo Switch!

Apex Legends na cestách

Jestli patříte mezi komunitu hráčů na Nintendu, tak je to pro vás určitě super zpráva. Handheld verze populárního Battle Royale může být určitě zpříjemnění dlouhých cest. A co si pro nás Respawn chystá, aby hráče nalákal na přesedlání na další platformu? Je toho více než dost a vypadá to, že Respawn to s novou platformou myslí vážně.

To hlavní a nejdůležitější je, že launch hry máme naplánován na 9.března 2021. Celý týden po launchi budou mít hráči garantovaných 30 free tierů z jejich battlepassu. Příjemná motivace pro to, občas na Switch skočit a ukrást si nějakých pár winů pro sebe. A pokud se rozhodnete pokračovat v hraní na Nintendu, budete mít dokonce možnost získat legendární Pathfinder skin! Takže pokud už jste unaveni z PC hráčů, oprašte svoje Nintenda ze šuplíku a buďte ready. You are Jumpmaster!

Zobrazit více

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Back to top button