NovinkyPCPS5Xbox Series X

Mortal Kombat se dočkal kompletního restartu série!

Warner Bros. Games před pár hodinami oznámilo vydání Mortal Kombat 1, dočkáme se tak znovuzrození a kompletního přepracování celého Mortal Kombat universa včetně jeho postav.

“Je to v naší krvi. Objevte znovuzrozený svět Mortal Kombatu vytvořený bohem ohně Liu Kangem,” – to je krátký popis oficiálního traileru na YouTube. “Mortal Kombat 1 zahajuje novou éru ikonické série spolu s novým bojovým systémem, herními módy i fatalitami!”

Mortal Kombat 1 – Warner Bros. Games

Hráči, kteří si hru předobjednají dostanou zdarma hratelnou postavu Shang Tsunga. Prozatím není jasno, jestli si ho budou hráči moci pořídit i později. Hráči na konzolích, kteří si hru předobjednají se budou moct účastnit beta testu již v Srpnu, tedy měsíc před oficiálním vydáním hry.

Během Února 2023 prohlásil CEO Warner Bros. Discovery, že Mortal Kombat 12 dorazí ještě tento rok. Nedodal však žádné detaily k tomu, jak bude nejnovější díl vypadat. O to větším překvapením může být pro fanoušky to, že se začíná úplně od začátku. Z hlediska kanónu to dává ale perfektní smysl.

V posledním díle se totiž bojovalo o moc nad kouzelnými hodinami, díky kterým hrdinové dokáží vrátit čas. Celá hra se tak bude odehrávat v nové časové linii a to dává studiu NetherRealm další tuny možností. Nevím jak vy, ale já už se Mortal Kombat 1 nemůžu dočkat!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button