NovinkyPC

Nicolas Cage míří do Dead by Daylight!

Legendární herec Nicolas Cage se připojí k rostoucímu seznamu slavných postav ve hře Dead by Daylight! V nejnovější aktualizaci této populární asymetrické hororové hry se Cage objeví jako úplně nový přeživší. Jeho přítomnost tak zaručeně vyvolá nejednu vlnu nadšení mezi hráči po celém světě, kteří se těší na neuvěřitelně intenzivní a napínavé zážitky.

Donedávna byly do hry pravidelně přidáváni slavní filmový zabijáci a různé postavy z jiných her, ale myslím si, že je to poprvé, co je přidán skutečný člověk. Oznámení přichází s krátkým trailerem, který nabízí náhled na herní model postavy. A jeho zpracování je rozhodně úctyhodné.

“Není nic mocnějšího než představivost,” pronesl Cage slavnostně v traileru. “Můžeme formovat strukturu reality a transformovat vše, co si myslíte, že víte.” To by mohlo naznačovat, že Cageova postava přináší do hry nějaký nový prvek, nebo to může být jen strašidelná linka a Cage je pouze skin pro jiného přeživšího. Pokud ale existuje nějaká Hollywoodská superstar, která by dokázala zabít 4 lidi na opuštěném dvoře, well Nicolas Cage je tím pravým…

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button