NovinkyPCPS5Xbox Series X

Fortnite Chapter 4 vypadá lépe než byste čekali

A to jak vzhledově tak i funkcemi. Není se vlastně čemu divit. Vyšel všemi očekávaný Fortnite Chapter 4 a spolu s jeho vydáním se přešlo i na nejnovější verzi Unreal Engine 5.1, která do tohoto světa přináší bezprecedentní úroveň detailů spolu s využitím funkcí nové generace jako je Nanite, Lumen, Virtual Shadow Maps a Temporal Super Resolution.

Ty vám sami o sobě asi moc neřeknou (pokud nepatříte mezi tu zvídavější část populace), ale vězte, že jejich hlavní funkcí je celkové vylepšení grafiky hry a umožnění využití mnohem většího počtu detailů. Nejlépe vám to samozřejmě osvětlí trailer níže ve kterém jde zvýšená kvalita grafické stránky hry poznat na první pohled.

Jako vždy to ale není vše. Fortnite Chapter 4 nepřináší pouhé vylepšení grafiky, ale i nový obsah (jako vždy), který by měl do hry nalákat další statisíce hráčů. Co tedy update přináší? Například novou mapu (ostrov), který byl vytvořen po událostech z Chapteru 3, která vypadá vskutku zajímavě. Mísí se v ní středověké prvky pevností a vesnic s moderními částmi města a poskytuje tak dostatečně velkou různorodost, která bude bavit nejednoho hráče.

Navíc se hráči dočkali i nových funkcí jako je jízda na dirt bikeu s možností střelby, dělání různých triků a dalšího moře skopičin. Působí to vlastně tak dobře až to láká i mě a to už je co říct, protože jsem se zařekl, že tuhle ******* s hromadou dětí pod 10 už nikdy hrát nebudu.

Aby těch změn nebylo málo objevil se ve Fortnite Chapter 4 i parkour, takže se přes většinu překážek dostanete dvakrát rychleji než kdy dřív. Ono v tom update vlastně je tolik věcí, že kdybych vám to tu měl všechno vypisovat asi tu budu ještě týden. Mrkněte tedy na plný seznam změn na oficiální stránky hry a přečtěte si co vás zajímá sami. Já jdu tu ***** nainstalovat ať to aspoň otestuju …

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button