Novinky

Závěrečná aktualizace předběžného přístupu ke hře EVERSPACE 2 poskytuje portál k legendárnímu vybavení a hernímu obsahu

Nezávislé vývojářské studio ROCKFISH Games s potěšením oznamuje, že poslední významná aktualizace předběžného přístupu pro hru EVERSPACE 2 je dostupná na platformách Steam, GOG a brzy poté i na Microsoft Store. Tato aktualizace s názvem Ancient Rifts obsahuje část endgame obsahu, debut dlouho očekávaných legendárních předmětů, nové mise, zásadní úpravu stupňování úrovní na základě zpětné vazby komunity a mnoho dalšího.

Ancient Rifts je aktualizace, která plní sliby z kampaně na Kickstarteru 2019, kde přibližně 8 000
podporovatelů odemklo významný endgame obsah pro EVERSPACE 2. Stejně jako v původní hře EVERSPACE, kde si hráči mohli zvyšovat obtížnost každého runu a vybírat si handicapy mezi sektory v režimu Hardcore, mohou nyní před otevřením trhliny zvýšit obtížnost Lunacy a vybrat portál s různými modifikátory vedoucími do další fáze, aby si určili individuální výzvu. Větší rizika samozřejmě přinesou větší odměny, jako je vyšší šance na předání legendárních předmětů a celkově lepší kořist.

Tým chce, aby se hráči v rámci náročné endgame aktivity v rychlé vesmírné střílečce vrhli do boje s optimalizovanou sestavou a rozpoutali na nepřátelích chaos, místo aby se utábořili za asteroidem a z bezpečné vzdálenosti vybírali jeden cíl za druhým. Aby tedy piloti nebyli vyhozeni z trhliny, musí si ve hře Ancient Rifts udržovat skóre Resolve rychlým porážením protivníků a také udržováním integrity trupu nad nulou.

Ačkoli společnost ROCKFISH Games s touto první implementací ještě zdaleka neskončila, odvážní piloti se mohou v aktualizaci Ancient Rifts zapojit i do dalšího zajímavého obsahu, včetně přepracovaných závodních událostí, nových vedlejších misí v Unionu a mlhovině Khaït, nových povolání, nových nouzových signálů, nových hádanek a vizuálních vylepšení.

Ancient Rifts je obrovským přírůstkem do EVERSPACE 2, který ukazuje neuvěřitelnou hloubku a rozsah toho, co podle nás bude nejlepší vesmírnou akční hrou, která vyjde v roce 2023. Ancient Rifts jsme vymysleli tak, abychom do hry vrátili některé bláznivé mechaniky a výzvy a onen “onemore-run-feeling” z prvního EVERSPACE, který naši fanoušci vesmírných her milovali.

Nemůžeme se dočkat dne, kdy vyjde EVERSPACE 2 v1.0, která nabídne jedinečnou kombinaci akční hratelnosti s vysokým plazmatem, průzkumem hlubokého vesmíru, spoustou aktivit a vzrušující kampaní zasazenou do ohromujícího zero-G prostředí. Michael Schade – generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Rockfish Games

Lodě jsou klíčem k zážitku z EVERSPACE 2 a k ději či projevu hráčů, takže Rockfish samozřejmě přidal i několik nových prvků, se kterými si můžete pohrát. Z bombardéru se nyní díky nové sadě křídel může stát Titan a z dělové lodi Dominátor a k dispozici jsou i dvě nové jednotky Outlaw: Raider a Tormentor. Ke zpestření herního stylu přispívá také nové zařízení nazvané Front Shield Generator, které pilotům nabízí tři režimy, s nimiž mohou pracovat. Avenger odráží střely zpět k útočníkům, All Day přeměňuje zablokované poškození na energii zbraně a On Your Left poskytuje menší štít, který se automaticky otáčí směrem k nejbližšímu nepříteli stojícímu proti hráči.

Tým Rockfish si všiml pilotů, kteří nebyli spokojeni se škálováním úrovní, zejména na začátku hry. Bylo náročné najít rovnováhu pro ty, kteří mají rádi náročné výzvy, a pro ty, kteří se chtějí cítit silní po celou dobu, ale nový systém právě toto splňuje. Fungování nového systému má více vrstev, ale místo toho, aby nepřátelé neustále levelovali hráče v rámci daného rozmezí úrovní na hvězdný systém, bude jejich postup vázán na postup světem. Ať už se jedná o úroveň hráče, hlavní body zápletky nebo vstup do nového systému, hráči budou moci do jisté míry levelovat nad nepřáteli. Při splnění určitých podmínek se předchozí herní oblasti zvýší o úroveň, což se odrazí v herním lore.

Přečtěte si Ancient Rifts komunitní příspěvek ve službě Steam kde najdete podrobnější informace o aktualizaci včetně výběru legendárních předmětů, které lze ve hře najít, a také úplný seznam všech přidaných funkcí, vylepšení a oprav.

EVERSPACE 2 je v současné době k dispozici v předběžném přístupu na stránkách Steam, GOG, a Microsoft Store, a její vydání na konzolích Xbox a PlayStation je plánováno po uvedení plné hry na trh na začátku roku 2023. Tehdy bude také k dispozici plně optimalizovaná verze pro Steam Deck.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button