MobileNovinkyPC

Gwent – Yennefer’s Journey | Novinka

Gwent spouští v pořadí již čtvrté Journey. Jedná se o časově omezený systém úrovní, během kterého získáváte speciální odměny při hraní jakéhokoliv módu (Standard, Seasonal, Draft). Tentokrát po Geraltovi, Ciri a Alzurovi na řadu přišla tmavovlasá čarodějka Yennefer z Vengerbergu. Stejně jako v předchozích případech bude možné při zakoupení Premium pass použít získanou postavu jako nového neutral leadera vašeho karetního balíčku. Populární čarodějka tak zastoupí všechny frakce.

V průběhu příštích 90 dnů můžete kromě Yennefer získat její avatary, skiny a mnoho dalších drobnůstek k vyšperkování vašeho gwent účtu. Každý týden bude také odhalena část čarodějčina pohnutého osudu doprovázena ilustracemi.

Kromě nového Journey začíná teď v Gwentu další Season ve znamení lásky a dočkali jsme se i většího updatu (verze 8.2), který vyrovnává herní mechaniky, mění sílu a provize u většího počtu karet a upravuje pár bugů.
Gwent si můžete zahrát online na PC přes GOG a Steam, anebo na mobilu s operačním systémem Android nebo iOS.

Lucie "Mystica" Laštovková

Hráčka všemožných her a čtenářka všemožných knih. Závislačka na dobrém jídle. Začínající game designérka a nenapravitelný snílek.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button