NovinkyPC

Space Punks již v dubnu

Space Punks je chystané sci-fi akční RPG, které klade velký důraz na kooperaci. Na triku ho má známé studio Flying Wild Hog, které můžeme znát hlavně jako vývojáře znovuzrozené série Shadow Warrior. A podle všeho by Space Punks měla být hra podobného ražení. Ostatně si ji budeme smět již brzy vyzkoušet na vlastní kůži. Přesněji 20. dubna, kdy spustí open betu.

Jak jsem již zmínil, jedná se o sci-fi RPG kooperativní hru. Hrát půjde až ve čtyřech hráčích. A výběr žoldáků, které budete mít k dispozici slibuje docela rozmanitou zábavu a kombinaci stylů boje. Každý žoldák má specifické vybavení a perky. O nich si můžete zjistit více na stránkách hry.

Živoucí looter shooter, jak vývojáři sami hru označují byl oznámen již minulý rok. Hra kombinuje výstřední apokalyptické prostředí s izometrickou akcí po vzoru Diabla. Flying Wild Hog tvrdí, že spojení mezi bojem na dálku, na blízko a pohybem, které známe právě z jejich série Shadow Warrior nalezneme i ve Space Punks. Stylizací mi hra připomíná Diablo zkřížené s Borderlands a myslím, že bude i stejně šílená jako Borderlands.

Foto: Epic Games

Space Punks byla již dříve v uzavřené betě a vývojáři provedli během této bety několik zásadních aktualizací gameplaye, které hru mělo připravit právě na otevřenou betu. Přidali nové režimy díky kterým bude hra zábavná i soutěživá. Více k tomu Flying Wild Hog neřekli.

Space Punks by se mělo po vydání rozrůstat o nové planety, aktivity a nové druhy nepřátel. Hráči si také mohou vydělávat herní měnu, za kterou budou dostupné emoty, tance a kosmetické předměty. V Early Access by neměly být dostupné nákupy za reálné peníze, nicméně vývojáři potvrdili, že po vydání konečné verze budou ve hře drobné mikrotransakce, za které budou pouze kosmetické předměty.

Nevím jak vy, ale já osobně se na hru začínám moc těšit a betu určitě vyzkouším. Tak třeba se potkáme ve hře.

Zdroj
Foto: Flying Wild Hog

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button