NovinkyPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Lost Judgment – DLC The Kaito Files je tady!

SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio dnes oznámily, že The Kaito Files, čtyřkapitolové příběhové rozšíření pro hru Lost Judgment, je nyní k dispozici pro PlayStation a Xbox. Příběhové rozšíření Kaito Files bude k dispozici bez dalších nákladů pro všechny majitele Lost Judgment Ultimate Edition nebo Lost Judgment Season Passu.

V DLC si zahrajete za Masaharu Kaito, který je členem detektivní agentury Yagami a chopíte se nového případu, který spojuje volné konce Masaharuovi minulosti v The Kaito Files. Kaito přináší své vlastní detektivní techniky jako Primal Focus a dva nové brutální bojové styly, aby vyzval nepřátele a rozlouskl tak tento vysoce zajímavý případ.

DLC se odehrává po událostech, které jste zažili v Lost Judgment. Kaito se chopí lukrativního případu, kvůli kterému nečekaně začne pátrat i po Mikiko – bývalé přítelkyni. Cestou však narazí na Juna, teenagera, který tvrdí, že je jejich syn, a spojí se, aby odhalili pravdu za jejím zmizením. Nyní Kaito stojí na křižovatce minulosti a současnosti, zatímco stojí proti syndikátu svázanému s Kamurochovým kriminálním podsvětím. Proč se ale Kaito a Mikiko rozešli a co s ní má společného tato temná frakce? To už se dozvíte v tomto příběhovém rozšíření.

A pokud bude stejně tak dobré jako samotný Lost Judgment máme se opravdu nač těšit!

Zdroj
Foto: Ryu Ga Gotoku Studio

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button