NintendoNovinky

Hogwarts Legacy na Nintendo Switch a zřejmě nepůjde o cloud verzi

Titul Hogwarts Legacy je momentálně dost diskutované téma. V nedávném příspěvku jsme se podívali na gameplay titulu, kde jsme dostali i několik vytoužených odpovědí. Na výběr bude několik stupňů obtížností a naštěstí i absence mikrotransakcí. Ale nyní se objevila nová informace a ta se týká vydání hry na přenosné konzole Nintendo Switch.

Podle rubriky FAQ na oficiálních stránkách hry vznikl dotaz ohledně vydání Hogwarts Legacy na Nintendo Switch. To, že se hra vydá i na přenosné konzole není žádnou novinkou. Jedná se o AAA titul a ty se na konzoli dostávají v poslední době poměrně běžne, ale pouze v cloudové verzi.

Zde se však nejspíš může jednat o výjimku. Vývojáři ze studia Avalanche Software ve svých odpovědích nemají jedinou zmínku, že by hra měla být v cloudové verzi. Například společnost Amazon už nabízí v předprodeji hru, kde můžeme vidět fyzický obal na Hogwarts Legacy. O tom, jestli je to pravda nebo jsme zatím pouze mystifikováni se můžeme pouze přít. Doufám, že co nejdříve dostaneme oficiální vyjádření od WB Games nebo Avalanche Software a budeme vědět, jak to bude doopravdy.

Kromě NIntendo Switch si můžeme po vydání Hogwarts Legacy zahrát i na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj
Foto: IGDB

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button