MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #53 – Vyrážíme na moře a do boje

Týden se s týdnem se sešel a my vám opět přinášíme nové zprávy ve formě rubriky MMO Novinky #53. A na co se v ní tentokrát podíváme? Runescape poupravilo svůj soubojový systém tak, aby to nebyla taková pruda. Albion Online se podělil o vývojářskou roadmapu pro zbytek roku 2022. Guild Wars 2 přináší nový způsob jak si můžete hru zahrát. A novinky z The Elders Scrolls Online se točí kolem nadcházejícího DLC.

Runescape

Ninja Strike Team, který se v Jagexu stará o pravidelné updaty do hry, se tentokrát vrhnul na vylepšování soubojového systému. Jedná se hlavně o změny, které vám zpříjemní celkový požitek z hraní. Vývojáři sjednotili dropraty pro všechny elitní dungeony, vylepšili boj s Vorago a boje s Rakshou jsou nyní také více konzistentní. Dobré zprávy přichází i pro ty z vás, co rádi překonáváte rekordy. Boss fighty se nyní měří na milisekundy. Plný výčet novinek naleznete na oficiálních stránkách v patch notes.

Albion Online

Už jsme v polovině třetího měsíce nového roku a Sandbox Interactive se s námi konečně podělilo o nástin dalšího obsahu pro jejich hru. I tento rok budou pokračovat v předělávání starého obsahu, stejně jako to činili minulý rok. Na řadě jsou nyní zbraně a první na ráně jsou kouzelné hole. Předělávky zahrnují vylepšený vizuál, zvuk a efekty a kromě toho hra dostane nová kouzla a ty stará se také budou vylepšovat. Hráči se také mohou těšit na vylepšení hradů a jejich základen, nové trofeje do PvP a nový obsah Roads to Avalon zvaný Mist, který je speciálně určen pro sólo hráče.

Guild Wars 2

Guild Wars 2 nedávno spustilo svou již třetí expanzi End of Dragons. Hra je čím dál tím víc hardwarově náročnější, a tak může potěšit nejnovější zpráva. Nyní hru spustíte i skrze NVIDIA GeForce NOW. Tedy přes cloudový prostor, který vám propůjčí výkon, který váš počítač nemá. Můžete si tak Guild Wars 2 zahrát až v rozlišení 1440p s až 120 FPS.

The Elder Scrolls Online

PC hráči TESO se již teď mohou radovat z nového DLC Ascending Tide a z s ním vydaného Updatu 33. Konzoloví hráči si počkají až do 29. března. DLC Přináší dva nové dungeony Coral Aerie a Shipwright’s Regret a zavede vás na vzdálené pobřeží High Isle, které je domovem rasy Bretonců. DLC můžete získat zdarma v rámci svého ESO Plus předplatného, nebo si ho zakoupíte v Crown Store. Update 33, který vychází zároveň s DLC, vám přinese šest nových PvP item setů, PvP outfit, asistenta a další novinky. Podrobnější informace se, jako vždy, dozvíte na oficiálních stránkách.

Tak to byly MMO Novinky #53, které vám přinesly nové zprávy z oblíbených MMO. Tak zase příští týden.

Zdroj
Foto: Freepik

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button