NovinkyPCXbox OneXbox Series X

Do služby Game Pass míří horká novinka

Máme tady další měsíc a s ním i další novinky do nabídky “herní půjčovny” Game Pass. A jak už je u této služby zvykem, opět se jedná o velice zajímavé kousky. Navíc to vypadá, že Microsoft se opět snaží vyjít vstříc co největšímu počtu hráčů, kteří do jejich půjčovny zamíří.

Nutno podotknout, že tento měsíc se radosti dočkají spíše PC hráči, jelikož, alespoň dle mého názoru, největším přírustkem do knihovny Game Pass je námi nedávno recenzovaný Total War: Warhammer III. Ten se poučil z chyb svých předchůdců a servíruje nám strategii, jakou značka Total War ještě nezažila v drsném kabátu Warhammer univerza.

Jako další velký titul pak v Game Pass přistane Madden NFL 22. Opět nutno podotknout, že tato série simulátorů amerického fotbalu se u nás (a dost možná i ve zbytku světa s výjimkou USA) moc nehraje. Nicméně se stále jedná o AAA titul z dílny studia Electronic Arts, které má se sportovními hrami bohatou historii.

U sportů zůstaneme se hrou Super Mega Baseball 3. A jelikož má EA na sportovní tituly tak trochu monopol, opět se jedná o kousek z jejich dílny. Respektive z dílny studia, jež spadá pod vlastnictví Electronic Arts.

Z všemožných sportovišť se přesouváme do budoucnosti plné robotů se hrou nezávislého studia RyseUp Studio, RoboQuest. V této komiksové Roguelite FPS se sami nebo s kamarádem v rámci co-op režimu snažíte zachránit lidstvo.

A když už jsme v budoucnosti, zakončíme tento výčet Game Pass novinek opravdu velkolepě a sice cestou do dalekého vesmíru. V masivní 4X strategii Galactic Civilizations III se nesnažíte zachránit lidstvo, ale rovnou celý vesmír!

Zdroj
Total War: Warhammer III

Matěj "Maťáááj" Malchar

Nadšený hráč co o všem okolo her s ještě větším nadšením píše. Dále jsem také velký fanoušek hudby obecně a sem tam napíšu i něco co se her úplně netýká, ale to si většinou nechávám pro sebe. Proč je tady tma? Kde to jsem? Haló, je tu někdo?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button