NovinkyPCPS5

Uncharted: Legacy of Thieves na PS5 se blíží

Už za necelý týden si majitelé nejnovější generace herní konzole od společnosti Sony mohou užít vylepšenou verzi dobrodružné série Uncharted. Balíček obsahuje remasterované kasovní trháky od společnosti Naughty Dog a to konkrétně Uncharted 4: A Thief’s End a Uncharted: The Lost Legacy. Připravte se na Uncharted: Legacy of Thieves.

Ale co když obě hry vlastníte už ve verzi na PlayStation 4? Nemusíte smutnit. Bude možnost upgradu, ale bohužel to nebude zadarmo. Cena by se měla pohybovat kolem 10 dolarů. Upgrade by se měl vztahovat na oba díly herní série. Upgrade se nevztahuje na hráče, kteří získali čtvrtý díl přes službu PlayStation Plus.

Na PlayStation 5 bude balíček obsahovat celkem tři grafické možnosti.

  • Performance Mode, který cílí na snímkovou frekvenci 60 FPS
  • Režim Performance+, který trochu sníží rozlišení a cílí na 120 snímků za sekundu při rozlišení 1080p
  • Fidelity Mode, který zdůrazňuje grafické detaily v nativním rozlišení 4K se snímkovou frekvencí 30 snímků za sekundu.

Plnou podporu si také užijeme díky hardwaru PS5, který zajistí prakticky okamžité načítání a využívá i hmatovou zpětnou vazbu DualSense.

Remasterovaná verze Uncharted: Legacy of Thieves dorazí na PlayStation 528. ledna a bude stát 49,99 dolarů. Verze na PC dorazí o něco později.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button