NovinkyPCPS4Xbox One

Shadow Warrior 3 má stejnou herní dobu jako Dying light 2, tak trochu

Třetí pokračování ze série Shadow Warrior od studia Flying Wild Hog , které bylo oznámeno předloni v červenci, nyní dostává čím dál tím větší obrysy. V loňském roce jsme dostali zprávu, že vývojáři potřebují ještě více času na dokončení onoho třetího dílu a proto se vydání odsunulo až na letošní rok. Nyní dostáváme zprávu z twittrového účtu Shadow Warrior jaká herní doba čeká na hráče a kolik by si měli připravit volna až Shadow Warrior 3 konečně vyjde.

Shadow Warrior 3 je přímým pokračováním příběhu Lo Wanga, se kterým se hráči mohli naposledy setkat v jeho šílené akci v roce 2016. Nyní se vrací, je ještě šílenější a krvavější. Pro ty, kteří s Lo Wangem a sérií Shadow Warrior nemají žádné zkušenosti, rychlé představení. Jedná se o fps sérii se směsí rychlé přestřelky, soubojů s chladnou ocelí a zběsilého volného pohybu. Pro bližší představu bych připodobnil Shadow Warriora k Doomu. Jen s tím rozdílem, že Shadow Warrior se nebere vůbec vážně. Ví o své namyšlenosti a absolutní přepálenosti a za doprovodu neustálého hláškování Lo Wanga hráči přináší absurditu nevídaných rozměrů.

Kolik času tedy strávíme u třetího dílu

Nyní se dozvídáme kolik toho času vlastně budeme na hraní potřebovat a nebude ho málo. Flyiong Wild Hog se ozvalo, že co na herní čas bude jejich třetí díl stejně dlouhý jako Dying light 2. Jak jste se mohli dočíst i u nás na webu, studio Techland, vývojáři Dying light 2, vydali prohlášení, že na hráče čeká 500 hodin herního času. Upřímně spoustu hráčů to dost zneklidnilo, jelikož přiznejme si 500 hodin je přes 20 dnů v kuse. Jak se posléze ukázalo, toto číslo bylo hodně přestřelené a vývojáři z Techlandu obratem přispěchali s ujištěním, že hra tak dlouhá nebude. Respektive hlavní linka bude na 20 hodin a spolu s vedlejšími úkoly na nějakých dalších 60.

To už však byla „škoda” způsobena a nebyli by to vývojáři z Flying Wild Hog, aby si do kolegů nepopíchli. Tak tu máme ono ujištění, že Shadow Warrior 3 stejně tak jako Dying Light 2 vám zabere 500 hodin. Jen je tu onen zanedbatelný rozdíl, že abyste daného času dosáhli i u třetího pokračování Shadow Warriora, budete hru muset dohrát 60×. Odpověď vývojářů z Techlandu na toto popíchnutí už mluví samo za sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button